icloud Giriş – Birçok hala icloud nedir merak ediyor ve nasıl kullanılacağını. iCloud teknoloji devi Apple, bir bulut depolama ve cloud computing hizmetidir. Eğer dünyanın herhangi bir köşesinden icloud ve erişim tüm verilerinizi saklayabilirsiniz. Bu yaklaşık 800 milyon kullanıcı sayısına ulaşmıştır. Apple hizmeti olan iCloud yedekleme iOS cihazlar için yardımcı olur.

Ayrıca kontrol edebilirsinizGmail Giriş 

icloud yedekleme (iCloud Giriş)
iCloud hizmeti başlatıldı ve bir hafta içinde 20 milyon kullanıcı var Ekim 2011’den itibaren kullanıcılara edildi. Temelde iOS kullanıcıları kolayca yedekleme ve cihazlarını geri yükleyebilirsiniz. Kullanıcılar kolaylıkla hesaplarınızı bağlayarak anında fotoğraf, müzik ve oyunlar paylaşabilirsiniz.

icloud nedir / icloud hesabı açma – iCloud ile bir hesap açılması çok basittir. Sadece basit adımları izleyin ve kendi iCloud hesabı olsun.

iCloud Giriş / icloud hesabı açma adımlar:

  • Zaten bir hesabınız varsa, sadece kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin ve hesabınıza giriş.
  • Eğer yeni bir kullanıcı iseniz ve bir hesap yoksa o zaman “Create yours now” seçeneğine tıklayın ve adımları uygulayın. Temel profil ayrıntıları içeren bir form doldurmak istenecektir. Sadece formu doldurun ve yeni iCloud hesabı almaya devam

Bir sonraki zaman, hesabınıza giriş yapmak için bu kimlik bilgilerini kullanabilirsiniz.

iCloud Giriş – icloud yedekleme

Eğer bir Apple cihazınız varsa, bir Apple kimliği olan olacaktır. tüm cihazlar ve elma ürünlerinde aynı Apple kimliğini kullanın. iOS cihazlarından iCloud hesabınıza oturum açtıktan sonra, cihazınız depolama bulut yedekleme ve her yerden erişilebilir olabilir. Cihazınızı kayıp bile, iCloud bulut depolama yardımı ile başka bir cihaza tüm verileri alabilir

icloud şifremi unuttum – iCloud Giriş

Oturum açma bilgilerinizi unuttuysanız, kolayca birkaç basit adımda ayrıntıları alabilirsiniz. Tıklayın “Apple kimliğini veya şifremi unuttum?” ve yeni bir ekran alırsınız. Sadece basit adımları takip edin ve size eksik kimlik alacak.

Birçok özellik iCloud ile birlikte kullanılabilir. Bunlardan birkaçı aşağıda açıklanmıştır

icloud yedekleme :
IOS cihazların kolayca yedekleme herhangi ve geri yükleyebilirsiniz. Sadece kolay değil, çok hızlı yapılacaktır.

Güvenli Paylaşım
Güvenli bir ağ geçidi üzerinden veri aktarımı için tüm şarttır. o davetiye gönderir ve iCloud yoluyla istekleri aşağıdaki gibi iCloud güvenli bir ağ geçidi gibi davranır.

özel Kütüphaneler
Sen Mac birden ayrık kütüphaneleri oluşturabilir ancak Sistem Fotoğraf Arşivi iCloud ve iOS cihazlara senkronize edilir.

iCloud Anahtarlık
Bu özellik tüm web sitelerinin şifreyi kaydetmek için bize yardımcı olur. Aynı zamanda ödeme hızlı hale getirmek için banka bilgilerini saklayabilirsiniz. Ama ayrıntılar çok güvenli ve iOS cihazların herhangi doldurulur otomatik olabilir.

iBooks – www.icloud.com (icloud.com.tr)
Eğer iBook ile yeni bir kitap indirdiğinizde, o zaman otomatik olarak tüm cihazlara itilmiş olacaktır.

Takvim, Posta ve İletişim
Kolayca cihazlardan herhangi birinden takvim, posta ve icloud kişiler ve erişimi senkronize edebilirsiniz.

Çok daha fazla özellik iCloud ile vardır. irtibatta kalmak güncelleme için. Bu yazı gibi ve iCloud kullanarak deneyimlerini paylaşmak dileğiyle.

Gelen arama terimleri – icloud Giriş, Outlook giris,icloud şifremi unuttum,icloud nedir, icloud hesabı açma, icloud com.tr, www.icloud.com