Unlock The GIFT SUITE 2018

Ultimate Gift List 2018

giriş

Gmail Giriş yap | Gmail Oturum aç – Gmail.com.tr

Gmail Giriş Süreci: Gmail Hesabı giriş nasıl bilmiyor musunuz? O zaman doğru yere geldiniz. Bu makalede, ben hesabınıza giriş nasıl size açıklamak için gidiyorum. Gmail hesabınıza giriş yapmak için, zaten Gmail hesabı oluşturulmuş olması gerekir. Gmail hesabı oluşturmadıysanız önce birkaç dakika içinde başkalarının yardımı olmadan çok kolay Gmail’i oluşturabilir Gmail Hesabı oluşturun Bu linke tıklayarak şimdi oluşturun.

gmail giris yap oturum ac

Kullanıcı adı ve şifre Gmail Hesabı Oluştur aldığınız hesabınıza giriş için gereklidir. herhangi bir kişiye şifrenizi açığa etmeyin. Parola kağıda yazmak ve kimse bunu görebilirsiniz güvenli bir yerde saklayın hatırlıyorum Eğer iyi şifrenizi ezberlemek.

Gmail Giriş Yap – Gmail.com oturum aç ın için birkaç Basit Adımlar:

Hesabınıza giriş yapmak için, tüm adı gibi ayrıntıları, doğum vb tarihini hatırlamıyorum gerekmez ve oturum açarken tüm bu bilgileri tekrar girmenize gerek yoktur. Hesabınız kullanıcı adınız ve şifrenizle içine oturum için, giriş yapamıyorum bu iki olmadan çok önemlidir. Hesabınıza giriş yapmak birkaç basit adım vardır.

Gmail Hesabı Oluştur Nasıl – Adım Adım:

 • Google Chrome tarayıcısı açın ve Gmail’i bulacaksınız sayfanın sağ tarafında Google sayfasını görünecektir www.Google.com.tr yazın. Gmail ve Gmail giriş sayfasına istenir olduğunu tıklayın.
 • Bu sayfanın Gmail işareti girecek ve google hesabı oluşturma sırasında sağlanan varsa profil simgesi alacak. Hesabınızı oluştururken sırasında sağlanan bir şey değil Eğer herhangi bir simge gösterilmeyecektir.
  gmail-oturum-ac-giris-yap
 • simgesi altında, hesabınızı oluştururken google hesabında verdikleri girin e-posta adresi boş bir sütun bulacaksınız.
 • Eğer şifrenizi, güvenlik amaçlı **** şifrenizi gösterecektir yazarken şifrenizi doldurmak için gereken başka bir sütun bulacaksınız sonraki diyalog kutusuna dokunun. Böyle Çevrenizdeki kişilerin şifrenizi göremiyorum.

şifrenizi düğmesine basın girmek veya giriş butonuna tıklayın ve hesap açılacak ve hesabınıza erişebilirsiniz girdikten sonra.

Ayrıca kontrol edebilirsinizHotmail oturum aç

Ayrıca kontrol edebilirsinizicloud giriş

Gmail.com ac Sorunları yap:(Oturum ac)

Hesabınıza giriş yaparken herhangi bir sorun varsa sorun olduğu, Gmail size gösterecektir ve bu sorunla ilgili mesaj gösterilir ve nerede meydana geldi. Parola gösterilir çünkü birçok kişi **** yanlış parola girmek böylece karışık ve yanlış parola girin veya etkin kapaklar anahtarı tutmak ve şifrenizi durumda olduğunda hassas. Eğer www.Gmail.com başarısız olursa bu sizin şifre almak için birçok seçenek sunacaktır giriş yapın. Eğer şifrenizi unutursanız ya da kullanıcı adı eğer giriş sayfasında mevcut yardıma ihtiyacı tıklayarak alabilirsiniz.

Gmail Hesabı Hakkında:

Gmail’de, tüm gelen e-postalar gelen kutusu klasöründe otomatik olarak kaydedilir. Yeni e-postaları saklamak için e-postaları silmek gerekmez. Gmail tüm kullanıcıların birincil e-posta hizmeti olarak Gmail’i tercih edilir, çünkü bu inanılmaz özelliği e-postaları saklamak için büyük bir yere sahip olduğunu. Gmail hesabı sayfasında temalar ayarlayabilirsiniz. Gmail’i kullanarak, e-postalar kişinin posta id ihtiyaç Bunun için fotoğraflar, belgeler, videolar vb içerir gönderebilir tüm dosyaları göndermek istediğiniz kime.

Gmail Oturum aç – Hesabı’ndan Sistemden Çıkış Nasıl:

En kısa sürede hesap hesabınızdan çıkış yapın kullanarak bitirmek gibi neden hesabınızdan oturumu yoksa hesabınıza erişebilir bilgisayarınızı kullanmak için gidiyor sonraki kişiye çünkü. Sizin Gmail.com hesabınızdan çıkış çok kolaydır. hesaptan oturum kapatmak için bu tıklayın seçenekleri bir işaret dışarı alacak profilinizde sayfa tıklama sağ tarafında mevcut profil resminizin gidin.

Gmail Hesabı Güvenli nasıl

Hesabınızı korumak için bu yöntemi kullanabilirsiniz. Bu şifre hesap ek korumak için ek katmanı sağlar. Eğer kod hesabınıza giriş yapmak için girilmelidir cep telefonunuza bir güvenlik kodu alacak ek olarak, genellikle şifrenizle giriş yapmanız gerekiyor. başka bir kişinin şifrenizi tahmin ederse o sizin cep alacak güvenlik kodunu girmeniz gerekir, çünkü neden aynı zamanda hesabınıza giriş yapamıyorum.

2 Comments

 1. mitey Celia

  accessing have problem, thanks for solving.now

 2. Emil imanov

  Guzel

Leave a Reply